


UNITOOL S8016-D1 пневмопістолет для оббивних скоб "80" довжиною 4 - 16 мм / з ПДВ + СЕРВІС
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування
- Оббивка меблів, автомобілів, крісел, телевізорів, аудіоколонок, плетені меблі, дитячі коляски, рамки, спинки
Особливості
- Найзручніший в роботі інструмент
- Легкий, компактний, комфортний, збалансований
- Маленька віддача
- Довгий (25 мм), тонкий (4 мм), зручний ніс
- Перезаряджання однією рукою
- Вікно для контролю наявності скоб в магазині
- Запобіжник на курку
- Гарантія 1 рік
- Сервісне обслуговування
| Довжина скоби | 4- 16 мм |
|---|---|
| Переріз скоби | 0.6 x 0.9 мм |
| Ширина скоби | 12.8 мм |
| Запобіжник | На курку |
| Активація | Курком |
| Регулювання глибини забивання | Ні |
| Кількість шпильок в стрічці | 125 шт |
| Місткість магазину | до 135 шт |
| Внутрішній діаметр шлангу | не менше 7 мм |
| Вихлоп повітря | Нижній, з фільтром |
| Робочий тиск | 4.0 - 6.0 бар |
| Максимальний тиск | 7.5 бар |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNITOOL |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Ширина скоби | 12.8 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
- Ціна: 9 045 ₴

