


UNITOOL S8016LN пневмопістолет з подовженим носом для оббивних скоб "80" довжиною 4 - 16 мм / з ПДВ + СЕРВІС
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування
- Оббивка меблів, автомобілів, взуття, задні стінки, двері, вікна, оздоблення, картон, рамки, ящики, сувеніри, теплоізоляція
Особливості
- Подовжений ніс (45 мм)
- Збалансований, комфортна робота
- Маленька віддача
- Найменша витрата повітря в класі
- Запобіжник на курку
- Гарантія 1 рік
- Сервісне обслуговування
| Довжина скоби | 4 - 16 мм |
|---|---|
| Переріз скоби | 0.6 x 0.9 мм |
| Ширина скоби | 12.8 мм |
| Довжина носа | 45 мм |
| Запобіжник | На курку |
| Активація | Курком |
| Регулювання глибини забивання | Ні |
| Кількість шпильок в стрічці | 125 шт |
| Місткість магазину | до 145 шт |
| Споживання повітря | 0.3 л / постріл |
| Внутрішній діаметр шлангу | не менше 7 мм |
| Вихлоп повітря | Нижній, з фільтром |
| Робочий тиск | 4.0 - 6.0 бар |
| Максимальний тиск | 7.5 бар |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNITOOL |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Ширина скоби | 12.8 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
- Ціна: 11 565 ₴

